środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Kultura dla bezpieczeństwa

2017-05-09 20:28:39 (ost. akt: 2017-05-09 20:32:10)

Autor zdjęcia: Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach

W dniu 12.05.2017r. o godzinie 12.00 zapraszamy do Amfiteatru Miejskiego w Jezioranach na Powiatowy Konkurs z pierwszej pomocy . "KULTURA DLA BEZPIECZEŃSTWA"

Już w najbliższy piątek (12.05.) o godzinie 12:00 w Amfiteatrze Miejskim w Jezioranach odbędzie się Powiatowy Konkurs z Pierwszej Pomocy pt. "Kultura dla Bezpieczeństwa.". Jest to już druga edycja konkursu organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury. W konkursie weźmie udział jedenaście 3-osobowych drużyn, które będą walczyły o najlepsze miejsca.Przygotowaliśmy cztery etapy, z którymi będą musieli się zmierzyć uczestnicy.

Nie zabraknie pogaduch związanych z udzielaniem pierwszej pomocy i burzy mózgów między uczestnikami, a dyspozytorami Centrum Powiadamiania Ratunkowego, którzy są współorganizatorami wydarzenia.
Emocje, rywalizacja, dobra zabawa w charakterze edukacyjnym i umiejętność udzielania pierwszej pomocy – KULTURA DLA BEZPIECZEŃSTWA
Serdecznie Zapraszamy!

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: mokbiuro

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages