Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Raz do Roku w Jezioranach

2017-05-23 12:25:00 (ost. akt: 2017-05-23 12:27:05)

Autor zdjęcia: Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach

Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach zaprasza na RAZ DO ROKU " KONCERT PIOSENKI AUTORSKIEJ ".Sobota 27.05.2017r. godzina 18:00, Alejki przy ulicy Kościuszki w Jezioranach. Wstęp wolny

Raz do Roku w Jezioranach to impreza o zasięgu ogólnopolskim w wyjątkowym, turystycznym klimacie. Pierwsza edycja spotkań odbyła się w 2011 roku. Od tamtego czasu w letniej porze co roku organizowane jest spotkanie z artystami z całej Polski, pozwalając nie tylko na ucztę muzyczną i estetyczną, ale także odkrywając przed jej uczestnikami piękno naszego regionu. Promując ten projekt promujemy przede wszystkim Warmię i Mazury, które w szczególności w letnich miesiącach zniewalają turystów swoim urokiem z całego kraju.

Raz do Roku w Jezioranach to muzyczne święto trwające trzy dni. Staramy się odnaleźć charakter dawnych spotkań przy ognisku, w akustycznym klimacie, z atmosferą radości, delikatnego uroku i piękna, na spotkanie z ludźmi w różnym wieku.

W tym roku organizowane już po raz siódmy wydarzenie przyciąga coraz szerszy krąg artystów z całej Polski.Początkowo uczestnikami byli tylko artyści dorośli, ale z roku na rok promocja wydarzenia i jej atrakcyjność spowodowała, że biorą w niej udział wszystkie pokolenia.

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: mokbiuro

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages