Czwartek, 24 września 2020. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

III Jarmark Wielkanocny

2018-03-22 22:10:56 (ost. akt: 2018-03-22 22:15:33)

Autor zdjęcia: Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach

W niedzielę 18 marca 2018 roku w Jezioranach odbył się III Jarmark Wielkanocny zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach.

Kolorowe stoiska prezentowały ozdoby świąteczne i palmy wielkanocne przygotowane przez lokalne grupy i osoby prywatne. Swoje stoisko przygotował również MOK Jeziorany, znalazł się tam kącik zabaw dla najmłodszych, warsztaty z przygotowywania kartek świątecznych, dzieci mogły także pomalować twarze.
Dzięki występom artystycznym został stworzony niepowtarzalny klimat. Podczas tego wydarzenia zaprezentowały się dzieci z Jeziorańskich przedszkoli, Przedszkola Publicznego oraz Niepublicznego Przedszkola "Klub Maluszka".

Wystąpiły również dzieci ze Szkoły Podstawowej we Franknowie, Powiatowej Szkoły Muzycznej Filia Barczewo, zespół N&T działający przy Ośrodku Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku, zespół "Jezioranie" oraz Koło Wokale Miejskiego Ośrodka Kultury w Jezioranach. Wielkanocny Jarmark był też miejscem spotkań bardzo licznie przybyłych mieszkańców naszej gminy. Dziękujemy wszystkim za obecność.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: mokbiuro

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages