Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Podziel się:

Podziel się:

Mobilny Ośrodek Kultury

W pierwszym tygodniu wakacji w Miejskim Ośrodku Kultury w Jezioranach odbyły się zajęcia dla dzieci o tematyce cyrkowej.

Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach przygotował dla dzieci cykl zajęć "Mobilnego Ośrodka Kultury-Cyrk u mnie działa", które odbyły się w dniach 26-30 czerwca. Podczas 4 dni uczestnicy zajęć zamienili się w cyrkowców i przygotowali prezentacje swoich umiejętności oraz wszystkie rekwizyty potrzebne im podczas przedstawienia. Dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych, tanecznych, teatralnych oraz nauki gry na bębnach, które pozwoliły im przygotować wspaniałe przedstawienie. W czwartek (29.06) uczestnicy zajęć własnoręcznie przygotowali i roznieśli plakaty oraz zaproszenia na przedstawienie. O godzinie 17:00 rozpoczęło się przedstawienie. Dzieci zaprezentowały się w układach tanecznych, scenach komicznych oraz pokazach gry na bębnach. Przygotowane rekwizyty, np. smok, przebrania, dodały całemu przedstawieniu barwności. Był to bardzo ciekawy i kolorowy występ.
Następnego dnia odbyła się wycieczka do Galeri Sztuki Współczesnej BWA w Olsztynie, gdzie dzieci mogły podziwiać prace Magdaleny Abakanowicz i wystawę ilustracji Marii Ekier oraz wiąć udział w warsztatach artystycznych. Kolejnym punktem wycieczki była Aquasfera w Olsztynie, gdzie wszyscy mogli spędzić czas na pływaniu i zabawach w wodzie.

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach
Oceń artykuł:

(0)