Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Podziel się:

Podziel się:

Rodzinny rajd rowerowy

24 października Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach razem z firmą PPHU Macrosat z Barczewa zorganizował Rodzinny rajd rowerowy dookoła jeziora Luterskiego.


24 października Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach razem z firmą PPHU Macrosat
z Barczewa zorganizował Rodzinny rajd rowerowy dookoła jeziora Luterskiego. Sympatycy wycieczek rowerowych o godz. 13: 30 wyruszyli spod MOKu w stronę Lutr, podziwiając malownicze krajobrazy Piszewa, Pierwąg i Wągst. Korzystając z towarzyszącej przepięknej pogody w Lutrach odbył się tak zwany pierwszy pit-stop na złapanie tchu i regenerację. Po kilkunastu minutowej przerwie uczestnicy udali się do Kikit, gdzie na dzikiej plaży Jeziora Luterskiego czekały przekąski z ogniska i pogaduszki. W świetnych nastrojach i po małym nasyceniu organizmu wycieczkowicze z Panem Burmistrzem Leszkiem Boczkowskim na czele wrócili do Jezioran. Ale to nie koniec!
Po przejechaniu blisko 28km pracownicy Macrosatu przygotowali dla uczestników rajdu firmowe upominki, a ci, którzy wykazali się wiedzą na temat istnienia firmy Macrosat otrzymali nagrody specjalne. Nad bezpieczeństwem całego Przejazdu czuwała Ochotnicza Straż Pożarna z Wójtówki, za co serdeczne podziękowania za wsparcie inicjatywy. Cała niedzielna wycieczka była uwieńczeniem tygodnia Cittaslow w Gminie Jeziorany. Mamy nadzieję, że za rok będzie nas jeszcze więcej. Do zobaczenia!
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach
Oceń artykuł:

(0)