Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Podziel się:

Podziel się:

Święto Jezioran

Z okazji 679 rocznicy nadania praw miejskich Jezioranom, w dniu 5 sierpnia 2017 roku odbyło się Święto Jezioran. Organizator uroczystości, Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach, przygotował dla mieszkańców wiele atrakcji.

Z okazji 679 rocznicy nadania praw miejskich Jezioranom, w dniu 5 sierpnia 2017 roku odbyło się Święto Jezioran. Organizator uroczystości, Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach, przygotował dla mieszkańców wiele atrakcji. Poza stoiskami i straganami przygotowane zostały stoiska animacyjne dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy mogli wziąć udział w zabawach ruchowych a także w zajęciach plastycznych. Odbyły się również plenerowe zajęcia jogi dla dzieci, dorosłych a także seniorów. Dla tych którzy chcieli chwilę odpocząć przygotowana została strefa relaksu, gdzie na mieszkańców czekały wygodne leżaki oraz gorące i zimne napoje.
Po oficjalnym otwarciu uroczystości przez Pana Leszka Boczkowskiego Burmistrza Jezioran czekały na wszystkich atrakcje muzyczne. Jako pierwszy na scenie mogliśmy zobaczyć ludowy zespół "Jezioranie", po którym wystąpił Wardemar Szczygło wraz z synem. Kolejnymi wykonawcami, których występ mogliśmy zobaczyć był coverowy zespół K.O.M.P., który zaprezentował zarówno polskie jak i zagraniczne przeboje muzyki rozrywkowej.Następnie na scenie pojawił się lokalny zespół "Niedostępni", a także zespół Loka, który łączy taneczne rytmy z melodyjnymi przebojami.Gwiazdą wieczoru był zespół BIG CYC, podczas, którego występu nie zabrakło utworów takich jak "Facet to świnia" czy "Dres".
Już teraz zapraszamy Państwa na kolejne obchody Święta Jezioran. Będzie to pełna, 700 rocznica nadania praw miejskich.

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach
Oceń artykuł:

(0)