Wtorek, 2 czerwca 2020. Imieniny Erazma, Marianny, Marzeny

Podziel się:

Podziel się:

III jarmark Wielkanocny

W ostatnią niedzielę w Jezioranach odbył się III Jarmark Wielkanocny.

W niedzielę 18 marca 2018 roku w Jezioranach odbył się III Jarmark Wielkanocny zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach.

Kolorowe stoiska prezentowały ozdoby świąteczne i palmy wielkanocne przygotowane przez lokalne grupy i osoby prywatne. Swoje stoisko przygotował również MOK Jeziorany, znalazł się tam kącik zabaw dla najmłodszych, warsztaty z przygotowywania kartek świątecznych, dzieci mogły także pomalować twarze.
Dzięki występom artystycznym został stworzony niepowtarzalny klimat. Podczas tego wydarzenia zaprezentowały się dzieci z Jeziorańskich przedszkoli, Przedszkola Publicznego oraz Niepublicznego Przedszkola "Klub Maluszka". Wystąpiły również dzieci ze Szkoły Podstawowej we Franknowie, Powiatowej Szkoły Muzycznej Filia Barczewo, zespół N&T działający przy Ośrodku Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku, zespół "Jezioranie" oraz Koło Wokale Miejskiego Ośrodka Kultury w Jezioranach. Wielkanocny Jarmark był też miejscem spotkań bardzo licznie przybyłych mieszkańców naszej gminy. Dziękujemy wszystkim za obecność.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach oraz opublikowany na portalu Jeziorany: III Jarmark Wielkanocny
Oceń artykuł:

(0)