Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Podziel się:

Podziel się:

Wieczór z piosenką poetycką w MOK Jeziorany, czyli Recital Łukasza Jędrysa

Wieczór z piosenką poetycką w MOK Jeziorany, czyli Recital Łukasza Jędrysa

W sobotę 16 marca 2019 roku Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach serdecznie zaprasza na wieczór z piosenką poetycką. Recital Łukasza Jedrysa to wydarzenie, które wciągnie Państwa w wir poezji śpiewanej. Usłyszycie między innymi: utwory autorskie, Marka Grechuty, Jacka Kaczmarskiego i Starego Dobrego Małżeństwa.
Łukasz Jędrys to wokalista, gitarzysta, songwriter, który swoje dotychczasowe życie związał z muzyką. Zaczynał od muzykowania na ulicy, przez wiele lat zjeżdżając wszystkie większe starówki i deptaki w kraju i zagranicą. Laureat wielu festiwali piosenki, w tym olsztyńskich Spotkań Zamkowych "Śpiewajmy poezję". Współpracuje ze Studiem Piosenki Teatru Polskiego Radia. Nie budzi go nawet dziesięć zsynchronizowanych budzików. Występował w skrajnych często projektach muzycznych których wpływy można odnaleźć w jego twórczości. Wciąż powraca jednak do piosenki z tekstem, na której się wychował i która uosabia dla niego to co najważniejsze. W grudniu 2016 roku ukazała się jego debiutancka EPka Aperitif zawierająca cztery autorskie utwory w tym singiel Inkluzje.
Na recitalu Łukasza Jędrysa będziecie Państwo mogli „nakarmić duszę” wyjątkową muzyką pełną wartościowych tekstów. Serdecznie zapraszamy już w sobotę 16 marca o godz. 18:00 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Jezioranach.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Miejski Ośrodek Kultury w Jezioranach
Oceń artykuł:

(0)